Pracownicy Inspektoratu
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII
dr n.wet. Wioletta Chałas
kom.: 539 987 978 e-mail: w.stercula@piwgostyn.pl


ZESPÓŁ DS. OCHRONY ZDROWIA I ZWALCZANIA CHORÓB ZAKAŹNYCH ZWIERZĄT

Magdalena Błocian-Jankowska
Inspektor weterynaryjny ds. ochrony zdrowia i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
kom.: 668 846 989 e-mail: m.blocian-jankowska@piwgostyn.pl


Anna Łąkowska
Inspektor weterynaryjny ds. dobrostanu zwierząt oraz systemu identyfikacji i rejestracji zwierząt
kom.: 604 069 062 e-mail: a.lakowska@piwgostyn.pl


Małgorzata Ćwiklńska
Kontroler weterynaryjny ds. chorób zakaźnych
kom.: 735 969 228 e-mail: m.cwiklinska@piwgostyn.pl


Zygmunt Gościniak
Starszy kontroler weterynaryjny
kom.: 668 113 160 e-mail: z.gosciniak@piwgostyn.pl


ZESPÓŁ DS. BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI

Alicja Wyzujak
Starszy Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 694 469 717 e-mail: a.wyzujak@piwgostyn.pl


Marcin Furman
Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 694 469 718 e-mail: m.furman@piwgostyn.pl


Mateusz Kacprowicz
Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 694 469 715 e-mail: m.kacprowicz@piwgostyn.pl


Sławomir Kaźmierczak
Starszy kontroler weterynaryjny
kom.: 692 365 277 e-mail: s.kazmierczak@piwgostyn.pl


Anna Błaszyk
Inspektor ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 570 367 550 e-mail: a.blaszyk@piwgostyn.pl


ZESPÓŁ DS. PASZ I UTYLIZACJI

Anna Szymanowska
Kontroler weterynaryjny ds. pasz i utylizacji
kom.: 694 469 716 e-mail: a.szymanowska@piwgostyn.pl


ZESPÓŁ DS. ADMINISTRACJI I FINANSÓW

Urszula Mrozek
Główny księgowy
kom.: 784 645 302 e-mail: u.mrozek@piwgostyn.pl


Aleksandra Frąckowiak
Starszy księgowy
kom.: 692 378 063 e-mail: a.frackowiak@piwgostyn.pl


Joanna Wozińska
referent księgowy
kom: 692 378 063 e-mail: j.wozinska@piwgostyn.pl


Dorota Walorska
Sekretarz kierownika jednostki
kom: 735 969 231 e-mail: d.walorska@piwgostyn.pl


Elżbieta Klupczyńska
Starszy referent
e-mail: e.klupczynska@piwgostyn.pl


PRACOWNIK GOSPODARCZY

Krzysztof Miazga
pracownik gospodarczy
kom.: 694 469 719
Copyright © 2015
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gostyniu

UBÓJ Z KONIECZNOŚCI PODSTAWOWE INFORMACJE