wcagwcag
Pracownicy Inspektoratu
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII
lek. wet. Janina Świerczyńska
kom.: 531 415 111 e-mail: j.swierczynska@piwgostyn.pl


ZESPÓŁ DS. ZDROWIA I OCHRONY ZWIERZĄT

Małgorzata Pac-Pomarnacka
Inspektor weterynaryjny ds. ochrony zdrowia i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
kom.: 604 069 062 e-mail: m.pac-pomarnacka@piwgostyn.pl


Magdalena Melerowicz-Bos
Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt
kom. 668 113 160 e-mail: m.melerowicz-bos@piwgostyn.pl


Małgorzata Ćwiklińska
Kontroler weterynaryjny
kom.: 735 969 228 e-mail: m.cwiklinska@piwgostyn.pl


Małgorzata Nowacka
Kontroler weterynaryjny
kom.: 694 469 716 e-mail: m.nowacka@piwgostyn.pl


ZESPÓŁ DS. BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI , PASZ I UTYLIZACJI:

DZIAŁ DS. BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI:

Alicja Wyzujak
Starszy Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 694 469 717 e-mail: a.wyzujak@piwgostyn.pl


Dorota Marchwicka
Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 694 469 718 e-mail: d.marchwicka@piwgostyn.pl


Mateusz Kacprowicz
Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 694 469 715 e-mail: m.kacprowicz@piwgostyn.pl


Anna Błaszyk
Starszy Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
kom.: 570 367 550 e-mail: a.blaszyk@piwgostyn.pl


Sławomir Kaźmierczak
Starszy kontroler weterynaryjny
kom.: 692 365 277 e-mail: s.kazmierczak@piwgostyn.pl


DZIAŁ DS. PASZ I UTYLIZACJI

Anna Szymanowska
Kontroler weterynaryjny
kom.: 668 846 989 e-mail: a.szymanowska@piwgostyn.pl


ZESPÓŁ DS. ADMINISTRACJI I FINANSÓW

Urszula Mrozek
Główny księgowy
kom.: 784 645 302 e-mail: u.mrozek@piwgostyn.pl


Aleksandra Frąckowiak
Starszy księgowy
kom.: 570 383 799 e-mail: a.frackowiak@piwgostyn.pl


Joanna Wozińska
Referent księgowy
kom: 692 378 063 e-mail: j.wozinska@piwgostyn.pl


Natalia Fogt
Referent księgowy
e-mail: n.fogt@piwgostyn.pl


PRACOWNIK GOSPODARCZY

Krzysztof Miazga
pracownik gospodarczy
kom.: 694 469 719
Copyright © 2015
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gostyniu

UBÓJ Z KONIECZNOŚCI PODSTAWOWE INFORMACJE